معرفی خدمات سروبان

تسهیل گری در خرید و فروش عمده محصولات کشاورزی

کشاورزان می توانند با استفاده ازدرگاه های سامانه سروبان (اپلیکیشن، سایت، تلفن، پیامک) اطلاعات و مشخصات محصول خود را ثبت کنند تا سامانه سروبان با بازاریابی و بازارسازی خریدارانی که مایل به خرید محصول هستند، آنها را جهت مذاکره و انجام معامله به یکدیگر به صورت مستقیم متصل نمایند.
همچنین خریداران عمده می توانند محصول مورد نیاز خود را با میزان و مشخصات دلخواه، در درگاه های سامانه ثبت درخواست نمایند تا سامانه سروبان مناسب ترین محصولات در تنوع مکانی و قیمتی مختلف را به آنها معرفی نماید. در صورت نیاز درخواست نمونه از محصول بدهند و در مکان مورد نظر، سفارش خود را دریافت کنند.این خدمت برای خریداران عمده از جمله بارفروشان، کارخانه های صنایع غذایی، کارخانه های صنایع تکمیلی و تبدیلی و صادرکنندگان و غیره، مناسب و دارای مزایای فراوان می باشد.


با توجه به گسترده بودن سامانه سروبان درسراسر کشور و دور افتاده ترین روستاها، مزیت اصلی این خدمت ایجاد حق انتخاب بیشتر برای کشاورزان و خریداران است.

فهرست کارمزد خدمات سروبان ورود به صفحه بازار خرید و فروش عمده محصولات کشاورزی

سامانه توزیع عمده محصولات کشاورزی


سامانه سروبان در راستای ایجاد بازارهای جدید و مستقیم برای کشاورزان، خدمت توزیع محصولات کشاورزی مستقیم از مزرعه برای مصرف کنندگان خرد همچون فروشندگان میوه و تره بار، رستوران ها، قنادی ها، عطاری ها و غیره، را ارائه می نماید. خریداران می توانند در سامانه توزیع عمده سروبان به صورت روزانه درخواست محصول با مشخصات مناسب با فروشگاه خود نمایند و محصول را تا صبح روز بعد (مخصوص فروشندگان میوه و تره بار) یا در تاریخ انتخاب شده (مخصوص سایر اصناف) درب فروشگاه خود، تحویل و تصفیه حساب نمایند.

محصولات به صورت عمده توسط سروبان و از کشاورز خریداری می گردند، بنابراین با حذف هزینه های ارسال، معطلی و هزینه های زمانی جهت خرید محصول از میدان بارفروشان و حذف دستمزد واسطه های مختلف، قیمت تمام شده بسیار مناسب تری نصیب خریدار و سود بیشتری برای کشاورزان، خواهد داشت.


روستابان مرجع کاملی برای کشاورزی

ایران کشوری با ظرفیت و توانمندی بالا برای کشاورزی است، سروبان با ایجاد خدمت روستابان توانسته این توانمندی ها و قابلیت ها را برای همه در معرض نمایش قرار دهد.
با استفاده از این خدمت آشنایی بیشتری نسبت به روستا ها و شهر های ایران پیدا خواهید کرد. این اطلاعات همیشه در حال بروز شدن است و مرجع کاملی برای آشنایی با نقاط مختلف ایران است.


بخش آمایش محصولات کشاورزی که به بررسی بروز تولید محصولات در سراسر کشور و جانمایی و حجم تولید هر کدام می پردازد و بخش قیمت بان که قیمت فروش محصولات و نهاده های کشاورزی را در بازار تهران اطلاع رسانی و ثبت می نماید از دیگر خدمات این بخش می باشد. در ضمن بخش دیگری با عنوان خدمت بان که به معرفی فعالین در حوزه لجستیک (انبار و سردخانه و صنایع بسته بندی و حمل و نقل ) به صورت تخصصی برای حوزه کشاورزیاست، نیز در حال راه اندازی است.

ورود به صفحه روستابان

مشتریان نام آشنا سروبان

  • کسب و کارهای نوپای وزارت جهاد کشاورزی
  • شرکت خلاق سروبان
  • فروشگاه زنجیره ای رفاه | سروبان
  • همکاری شرکت ساده و سروبان
  • همکاری شرکت سیمینفر و سروبان
  • همکاری شرکت زر ماکارون با سروبان
  • همکاری شرکت بهنوش و سروبان