معرفی خدمات سروبان | سروبان

معرفی خدمات سروبان

تسهیل گری در خرید و فروش عمده محصولات کشاورزی

کشاورزان می توانند با استفاده ازدرگاه های سامانه سروبان (اپلیکیشن، سایت، تلفن، پیامک) اطلاعات محصول خود را ثبت کنند تا سامانه سروبان با بازاریابی و بازارسازی خریدارانی که مایل به خرید محصول هستند را به کشاورزان مربوطه متصل نمایند.
همچنین خریداران عمده می توانند محصول مورد نیاز خود را از با میزان و مشخصات دلخواه، در درگاه های سامانه ثبت درخواست نمایند تا سامانه سروبان مناسب ترین محصول در تنوع مکانی و قیمتی مختلف را به آنها معرفی نمایند. در صورت نیاز درخواست نمونه از محصول بدهند ودر مکان مورد نظر، سفارش خود را دریافت کنند.این خدمت برای خریداران عمده از جمله بارفروشان، کارخانه های صنایع غذایی، کارخانه های صنایع تکمیلی و تبدیلی و صادرکنندگان و غیره، مناسب و دارای مزایای فراوان می باشد.


با توجه به گسترده بودن سامانه سروبان درسراسر کشور و دور افتاده ترین روستاها، مزیت اصلی این خدمت ایجاد حق انتخاب بیشتر برای کشاورزان و خریداران است.

ورود به صفحه خدمت تسهیل در خریدوفروش

سامانه توزیع عمده محصولات کشاورزی


سامانه سروبان در راستای ایجاد بازارهای جدید و مستقیم برای کشاورزان، خدمت توزیع محصولات کشاورزی مستقیم از مزرعه برای مصرف کنندگان خرد همچون فروشندگان میوه و تره بار، رستوران ها، قنادی ها، عطاری ها و غیره، می نماید. خریداران می توانند در سامانه توزیع عمده سروبان به صورت روزانه درخواست محصول با مشخصات مناسب با فروشگاه خود نمایند و محصول را تا صبح روز بعد (مخصوص فروشندگان میوه و تره بار) یا در تاریخ انتخاب شده (مخصوص سایر اصناف) درب فروشگاه خود، تحویل و تصفیه حساب نمایند.

خرید محصولات به صورت عمده توسط سروبان و از کشاورز خریداری می گردند، بنابراین با حذف هزینه های ارسال، معطلی و هزینه های زمانی جهت خرید محصول از میدان بارفروشان و حذف دستمزد واسطه های مختلف، قیمت تمام شده بسیار مناسب تری نصیب خریدار و سود بیشتری برای کشاورزان، خواهد داشت.

ورود به صفحه خدمت روستابان

روستابان مرجع کاملی برای کشاورزی

ایران کشوری با ظرفیت و توانمندی بالا برای کشاورزی است، سروبان با ایجاد خدمت روستابان توانسته این توانمندی ها و قابلیت ها را برای همه در معرض نمایش قرار دهد.
با استفاده از این خدمت آشنایی بیشتری نصبت به روستا ها و شهر های ایران پیدا خواهید کرد. این اطلاعات همیشه در حال بروز شدن است و مرجع کاملی برای آشنایی با نقاط مختلف ایران است.


بخش آمایش محصولات کشاورزی که به بررسی بروز تولید محصولات در سراسر کشور و جانمایی و حجم تولید هر کدام می پردازد و بخش قیمت بان که قیمت فروش محصولات و نهاده های کشاورزی را در بازار تهران اطلاع رسانی و ثبت می نماید از دیگر خدمات این بخش می باشد. در ضمن بخش دیگری با عنوان خدمت بان که به معرفی فعالین در حوزه لجستیک (انبار و سردخانه و صنایع بسته بندی و حمل و نقل ) به صورت تخصصی برای حوزه کشاورزیاست، نیز در حال راه اندازی است.

ورود به صفحه روستابان

مشتریان نام آشنا سروبان

  • فروشگاه زنجیره ای رفاه | سروبان
  • همکاری شرکت بهنوش و سروبان
  • همکاری شرکت زر ماکارون با سروبان
  • همکاری شرکت سیمینفر و سروبان
  • همکاری شرکت ساده و سروبان
دانلود اپلیکیشن