محصولات گلخانه ای در ایران | سروبان
محصولات گلخانه ای در ایران ، نحوه کاشت در گلخانه
فروردین 20, 1399
انواع خاویار در ایران | سروبان
انواع خاویار در ایران
فروردین 21, 1399
خرید مستقیم از کشاورز | سروبان

مصرف محصولات کشاورزی خوراکی یکی از مهم ترین اعضای برنامه تغذیه انسان است. محصولات کشاورزی ارگانیک می توانند غذای شما را از یک خوراک عادی به یک غذای سالم  تبدیل کنند؛ علاوه بر اینکه از خواص فراوانی برخوردارند، از وقتی که انسان به خاطر دارد، بیشتر میوه ها از بروز بیماری ها و مشکلات پیشگیری می کنند، به همین خاطر خرید و فروش محصولات طبیعی و تازه به صورت خرده و عمده بسیار رایج است. حال اگر این خرید به صورت مستقیم از کشاورز باشد چه سودی به حال کشاورز و مصرف کننده دارد؟ در این مقاله از سروبان با شرح مزایای خرید مستقیم از کشاورزان همراه شما خواهیم بود.

پروسه خرید میوه و تره بار در ایران

در کلان شهر های پرجمعیت مانند تهران به منظور تهیه سبزی تازه باید حتما توسط مرکز پخش میوه و تره بار در تهران که معتبر و قابل اطمینان است، اقدام کرد. امروزه خرید و فروش انواع میوه و تره بار تازه نیز به شیوه های مختلفی انجام می شود:

 • خرید و فروش حضوری میوه و تره بار به صورت عمده و خرده
 • خرید و فروش حضوری میوه و تره بار به صورت مستقیم
 • خرید و فروش آنلاین میوه و تره بار به صورت عمده و خرده
 • خرید و فروش آنلاین میوه و تره بار به صورت مستقیم

خرید مستقیم از کشاورز به صورت آنلاین

آیا می دانید امروزه خرید آنلاین از کشاورزان به صورت مستقیم میسر شده است؟ آیا از مزایای خرید مستقیم از کشاورزان به صورت آنلاین آگاه هستید؟ در جریان هستید که با این روش می توان میوه تره بار بهتری تهیه نمود؟

یکی از مواد خوراکی که همیشه سطح نیاز برای آن بالا است، میوه تره بار تازه است که برای تجارت و خرید و فروش آن در بازار مراکز زیادی وجود دارد. این محصولات در ایران سطح کیفی بالایی دارند و توسط مجموعه های معتبر مانند مجموعه سروبان ارائه می شوند.

معمولا در هر فصل، میوه و تره بار تازه همان فصل در فروشگاه ها دیده می شود و مصرف کنندگان با توجه به فصلی که در آن هستند، محصولات را تهیه می کنند اما در مرکز پخش میوه و تره بار در تهران انواع میوه های سال و بهترین میوه ها را می توان به صورت تازه و بسته بندی شده تهیه کرد.

تفاوت خرید مستقیم از کشاورز و غیر مستقیم در چیست؟

اصطلاح خرید مستقیم انواع محصولات از کشاورز در راحت ترین تعریف به معنای حذف واسطه ها و خرید در حجم های مورد نیاز شما با قیمت مناسب می باشد که در این صورت بیشترین سود به خود کشاورز تعلق می گیرد اما خرید غیر مستقیم یعنی شما محصول تولید شده را از تولید کننده تهیه نمی کنید و از طریق واسطه ها، عمده فروشان و یا خرده فروشان محصول موردنیاز خود را در قیمت بالاتر تهیه می کنید و بیشترین سود را به واسطه ها می دهید.

با همین پاراگراف بالا به بخشی از مزایای خرید مستقیم از کشاورزان پی برده اید که در این صورت واسطه ها و دلالان بدون هیچ زحمتی پول بدست نمی آورند و مصرف کننده نهایی با قیمت مناسب تری محصول مورد نیاز خود را تهیه می کند و از طرفی کشاورز تمام و کمال به دستمزد زحمت خود می رسد.

مزایای خرید مستقیم از کشاورزان به صورت آنلاین

 • خرید محصولات تازه و ارگانیک
 • امکان مقایسه راحت
 • خرید با قیمت مناسب
 • امکان خرید در حجم مورد نیاز شما
 • ذخیره زمان و پول بیشتر
 •  لذت بردن از خرید
 • راحت یافتن محصولاتی که در بازار سنتی کمیابند
 • سرعت و امنیت بالا در پرداخت و بهره مندی از تخفیفات
 •  پیشرفت و گسترش کسب و کار ها به یک روش مناسب
 •  عدم احتیاج به دانش فنی برای استفاده از اپلیکیشن و ثبت خرید

مرکز پخش مستقیم میوه و تره بار در تهران

شاید تمام یا برخی از میوه تره بار ها همواره در فروشگاه های محل شما به صورت تازه موجود نباشد، در این صورت باید از مرکز پخش مستقیم میوه و تره بار شهر خود آگاهی داشته باشید تا هر وقت که نیاز داشتید بتوانید انواع میوه های تازه و بهداشتی را خریداری کنید. سروبان با مهیا کردن مرکز پخش میوه و تره بار در تهران، خرید مستقیم از کشاورز را زمینه سازی کرده است تا راحتی، لذت خرید بی واسطه، آسایش و سلامتی بدن را همزمان برای شما به ارمغان آورد.

چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟

وجود میوه و تره بار، سبزیجات و صیفی جات در سبد غذایی بسیار حائز اهمیت است به همین خاطر خرید و فروش این محصولات کشاورزی در هر حجمی در کل دنیا بسیار رایج می باشد. طبق اطلاعات جمع آوری شده، برای حفظ سلامتی بدن توصیه می شود مصرف منظم میوه و تره بار ارگانیک را جدی بگیرید.

همانطور که میدانید با خرید مستقیم محصولات کشاورزی، علاوه بر اینکه با قیمت ارزان و دست اول این محصولات را به دست می آورید، اطمینان شما از ارگانیک بودن محصولات خریداری شده بیشتر است. اما شاید برای شما سوال باشد که چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟ در این مقاله از سروبان با پاسخ به این سوال همراه شما هستیم.

خرید از کشاورز و تولید کننده در کشور ما به طور معمول ماهیت واسطه ای می باشد و این مسئله منجر می شود که محصول تولیدی از باغ دار با نرخ پایین تری تهیه شود و از طرف دیگر همان محصول با قیمت بالاتر به دست مصرف کننده برسد. این مسئله باعث می شود کشاورزان سود کمتری دریافت کنند و ضعیف تر شوند و از طرفی مشتریان قیمت گزافی بابت آن ها پرداخت می کنند و سود بیشتر این معامله ها به واسطه ها می رسد.

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا خرید مستقیم از کشاورز ارزان است؟ در واقع زمانی که شما مستقیما از خود کشاورز سر مزرعه خرید می کنید، قیمتی بابت حمل و نقل، انبار، قبوض خدماتی مغازه و سود واسطه ها نمی دهید و هر آنچه که پرداخت می کنید سود کشاورز است، لذا قیمت دست اول را پرداخت می کنید و برای شما ارزان تمام می شود.

از آنجایی که دسترسی به کشاورزان و خرید مستقیم از کشاورز برای افراد عادی پیچیده است، غالبا عمده فروشان و میوه تره بار ها سراغ خرید عمده مستقیم از کشاورز می روند و سپس به افراد عادی و مصرف کنندگان نهایی با قیمت بالاتر می فروشند اما سروبان این امکان را فراهم کرده است که با نصب اپلیکیشن این مجموعه و همچنین از طریق وب سایت فروشگاهی آن همه افراد اعم از مشتریان نهایی، عمده فروشان و خرده فروشان نیز بتوانند خرید مستقیم از کشاورز و لذت خرید بی واسطه را تجربه کنند.

زمانی که اینترنت ظهور پیدا کرد، روش تجارت و خرید و فروش معمول تغییر پیدا کرد. توسط کامپیوتر و گوشی هوشمند می توانند مایحتاج خود را خریداری کنند.

شاید با خود بپرسید آیا خرید مستقیم از کشاورز به صورت آنلاین نتیجه خوبی دارد؟ آیا از این طریق می توان محصولات بهتری تهیه نمود؟

در جواب باید گفت با وجود شاغل بودن خانم ها و گرفتاری های بسیار، خرید مستقیم مایحتاج به صورت اینترنتی، موضوعی است که نیاز آن هر روز بیشتر احساس می شود. علاوه بر این اکثر خانم های خانه دار نمی خواهند وقت خود را در صف های طولانی خرید میوه و تره بار صرف کنند. سروبان ، با آسان نمودن امر خرید سبزیجات، در راه ارزشمند دانستن وقت، گام برداشته و این فرصت طلایی را برای خانم های شاغل و خانه دار فراهم نموده است تا بتوانند از زمان خود به بهترین نحو ممکن برای رشد و پیشرفت خود و خانواده استفاده کنند.

دانلود اپلیکیشن